Case Study: polykarbonatznojmo.cz

O klientovi

TAM Kovo s.r.o. je malá rodinná firma z Jižní Moravy s tradicí na českém trhu již 15 let. Realizovali jsme migraci kompletně celého e-shopu na Shoptet. Klientovi jsme představili výhody Shoptetu, ukázali zajeté e-shopy jak vypadají fungují. Dále byla nutná analýza propojení s ERP Vario, který aktivně ve společnosti používají.
Web: polykarbonatznojmo.cz
Zvolený tarif: Enterprise
Orientační cena: do 50.000 Kč

Zabýváme se prodejem komůrkových polykarbonátových desek v rámci celé ČR. Dodáváme nejen polykarbonátové desky, ale také veškeré montážní doplňky k polykarbonátu. Nedílnou součástí je široká nabídka trapézových desek, plných polykarbonátových desek a plexiskla.

Naše nabídka je také zaměřena na služby spojené se zámečnickou výrobou a výroba samotná. Dodáváme vratové systémy jako brány, garážová vrata různého provedení, nakládací rampy a límce pro průmyslová vrata. Zaměřujeme se na obchod s kvalitními výrobky jako jsou komponenty pro výrobu bran.

Provozujeme také půjčovnu pracovních plošin, které pro bezpečnou a kvalitní práci na nedostupných místech využívají i naši zaměstnanci.

Problém
  1. Původní poskytovatel neměl platformu jako hlavní vývoj a e-shop zaostával
  2. Vyšší cena pronájmu
  3. Chybějící napojení e-shopu na ERP Vario
  4. Chybně odesílaná cenová data do srovnávačů
Realizovaná řešení
  1. Shoptet nabízí pravidelné aktualizace v jedné ceně tarifu
  2. Klientovi jsme zvolili tarif Enterprise, měsíční cena obdobná ale samozřejmě se všemi funkcemi co Shoptet nabízí
  3. Klíčovým bodem celé migrace bylo, aby byla komunikace e-shopu kompatibilní s ERP Vario. Ve výsledku, ještě ve fázi analýzy společnosti, jsme vymysleli řešení jak klientovi usnadnit přenos objednávek s dostupnosti produktů.
  4. Doprogramovali jsme úpravu feedů pro Zboží.cz, Heureka a Google Nákupy aby správně počítala cenu za měrnou jednotku produktu, nikoli cenu celkovou (prodej po m2).
Zhodnocení

Celá migrace proběhla bez problému. Ještě před celou realizací jsme zhodnotili všechny možnosti a ujistili se, že než se do něčeho pustíme tak požadavky dokážeme splnit, to se povedlo. Dále bylo velkým plus komunikace, jsem velmi rád, že vše probíhalo rychle, lidi ze společnosti se aktivně zapojili a vytvořili jsme společně výsledek e-shopu, který byl pro celou společnost raketovým posunem 🚀